Mes teikiame profesionalias projektų ir projektų portfelio valdymo konsultacijas, padedame organizacijoms veiksmingiau planuoti bei kontroliuoti vykdomus projektus, kad jie būtų įgyvendinti laiku, kokybiškai ir neviršijant biudžeto.

Verslo aplinkos ir vartotojų elgsenos pokyčiai, technologijų šuoliai verčia organizacijas prisitaikyti, keistis viduje – dažnai tai kelia nemažai iššūkių ir įtampos. Kadangi organizaciniai pokyčiai paprastai prasideda nuo projektų, jų valdymas įmonėse tampa ypač aktualus.

Dažnai pastebime, kad organizacijose kyla vis sudėtingesnių projektų poreikis. Vis dėlto, naudojamos projektų valdymo praktikos, procesai, metodikos ir įrankiai toli gražu neatitinka šiuolaikinių sudėtingų projektų ir jų portfelio valdymo reikalavimų. Mes padedame organizacijoms įveikti šiuos prieštaravimus, ugdydami įmonėje reikiamas projektų valdymo kompetencijas:

  • diegiame šiuolaikinius projektų valdymo įrankius: Microsoft Project Online, Microsoft Project Server, UMT360;
  • mokome valdyti projektus remdamiesi pripažintais projektų valdymo standartais;
  • parengiame metodikas, projektų valdymo proceso aprašymus, instrukcijas ir kt.;
  • padedame užtikrinti efektyvią komunikaciją ir komandos bendradarbiavimą projekte.

Profesionalūs, patikimi, kūrybiški

Per daugiau nei 10 metų, vykdydami projektus įvairiose įmonėse: skirtingų verslo šakų, vidutinėse ir didelėse, vietinėse ir tarptautinėse – sukaupėme turtingą praktiką, kuria noriai dalijamės su klientais.

Nuolat tobulėjame ir patys: komandoje dirba sertifikuoti projektų valdymo profesionalai, turime patikimą specifinių sričių partnerių tinklą.

Bendradarbiaudami su mumis, įmonių vadovai atranda naujas veiklos tobulinimo galimybes, kurios padeda gerinti įmonės rezultatus.

CTA kortele-r