Nemokami Microsoft Project kursai

Primename apie galimybę nemokamai pasitobulinti! Kursai, padėsiantys išmokti naudotis Microsoft Project programa bei išmokti valdyti organizacijos projektus naudojant Microsoft Project Online sprendimą, vis dar yra nemokami. Pateikiame informaciją kur ir kaip pasinaudoti šia galimybe:

Svarbu! Minimalūs reikalavimai prisijungimui prie Project Online

Atkreipkite dėmesį, kad nuo Birželio 30 dienos negalėsite naudoti ankstesnių Microsoft Project programos versijų prisijungimui prie Project Online aplinkos. Originalus Microsoft pranešimas Office365 pranešimų centre:

Svarbu! Keičiasi reikalavimai Project Online kliento programinei įrangai

Artėja laikas, kada įsigalios atnaujinti reikalavimai Project Online kliento programinei įrangai. Informacija žemiau:   Office Admin center – Message center Updated: Project Online requirements are changing MC89200 Published On : February 2, 2017 Expires On : July 30, 2017 Beginning in June 30, 2017, Project Online will require the latest version of Project to connect […]

Ar skiriate pakankamai dėmesio projektų darbo grafiko sudarymui?

Mūsų klientų patirtis rodo, kad savalaikė profesionali konsultacija gali “išgelbėti” projektą. Ar jūsų įmonėje skiriate pakankamai dėmesio projektų darbo grafiko sudarymui? Sužinokite daugiau.

Bridge2Apex suteiktas Microsoft Silver Partner statusas

2016 m. spalio mėn. mūsų įmonei suteiktas Microsoft Silver Partner statusas projektų ir projektų portfelio valdymo srityje. Tai svarbus įvykis įmonės istorijoje, kuris reiškia, kad pasaulinis technologijų lyderis Microsoft pripažino ir įvertino Bridg2Apex darbuotojų žinias ir kvalifikaciją. Įmonei tai – garbė ir įsipareigojimas, o mūsų klientams – papildoma Bridge2Apex paslaugų kokybės garantija.

Nauji nemokami Microsoft kursai apie projektų ir projektų portfelio valdymą

Dar viena puiki galimybė tobulėti projektų vadovams – nauji Microsoft kursai apie projektų ir projektų portfelio valdymą. Kursai nemokami, o jei reikia sertifikato, jis kainuoja 49 USD. Kursai pasiekiami per https://www.edx.org/, medžiaga pritaikyta savarankiškam mokymuisi, gausu vaizdo įrašų, praktinių užduočių ir testų.