Projektai, programos, IT įranga, produktai ir kitos išlaidos turi vieną bendrą savybę – tai yra strateginės investicijos, nuo kurių priklauso jūsų įmonės valdymo sėkmė.

Įrankio UMT360 pagalba, įprastas projektų valdymas transformuojamas į įmonės investicijų valdymą. Pradžioje, analizuojant projektų valdymo sistemos duomenis, šalinami neefektyvūs veiksmai ir rankinis darbas, palaipsniui integruojami kritiniai finansiniai duomenys. Tokiu būdu sukuriama terpė, kurioje galite stebėti visus įmonėje vykstančius projektus ir jų finansinę „sveikatą“. Šis skaidrus įrankis suteiks jums vertingos informacijos įmonės investicijų vertinimui ir leis priimti teisingesnius sprendimus. Pagrindiniai žingsniai:

  • PPM efektyvumo didinimas – konsoliduojami visi projektų šaltiniai, finansiniai duomenys, optimizuojami procesai.
  • Finansinės įžvalgos – įdiegiama sistema, sukurianti prielaidas priimti finansiniais duomenimis pagrįstus verslo sprendimus.
  • Portfelių sujungimas – prie investicijų valdymo sistemos prijungiamos investicijos į IT turtą (infrastruktūrą, aplikacijas). Tai leidžia visas įmonės investicijas vertinti kaip visumą.

UMT360_Features

Sužinokite daugiau apie UMT360.
Mes visada esame kliento – tai yra jūsų įmonės – pusėje. Pradėkime nuo konsultacijos: aptarkime jūsų poreikį, kylančius iššūkius ir optimalius bei racionalius jų sprendimo būdus.
CTA kortele-r