Programų ir susijusių projektų valdyme labai svarbus informacijos keitimasis tarp projektų apie terminus, darbus, išlaidas ir kt. TPG ProjectLink yra multiprojektų valdymo sprendimas, skirtas Microsoft Project Server ir Project Online.

TPG ProjectLink įrankio pagalba galima susieti išorines užduotis su savo projekto planu. Įrankio naudotojas gali pasirinkti, kurias užduotis savo projekto grafike nori matyti iš kitų programos projektų – tai leidžia akimirksniu pamatyti, kurios išorinės užduotys pasikeitė ir ar reikia koreguoti savo darbų grafiką.

TPG ProjectLink veikimo principo iliustracija

TPG ProjectLink veikimo principo iliustracija

Įrankis siūlo du darbo grafikų susiejimo variantus – „Minkštąjį“ ir „Kietąjį“ sąryšį (toliau – Soft Link ir Hard Link; žr. iliustraiciją žemiau). Susiejus darbų grafikus Soft Link būdu, išorinio projekto užduotys atspindimos darbų grafike, tačiau jos grafikui neturi įtakos. Šis susiejimo būdas skirtas informacijai žiūrėti ir pačiam grafiko valdytojui priimti sprendimus apie galimus grafiko pakeitimus. Kitu atveju, susiejus užduotis Hard Link būdu, užduotys iš išorinio projekto yra įterpiamos į darbų grafiką ir turi tokį patį svorį, kaip ir kitos grafike planuojamos užduotys. Išorinio projekto užduotims pakitus, darbų grafike susietos užduotys taip pat atsinaujina. Toks susiejimom būdas leidžia kurti ir planuoti sąryšius tarp skirtingų projektų užduočių.

Soft Link ir Hard Link užduočių sąsaja tarp skirtingų projektų

Soft Link ir Hard Link užduočių sąsaja tarp skirtingų projektų

TPG ProjectLink įankio teikiamos naudos:

  • Kelių projektų apžvalga, kurioje išsamiai aprašoma esama programos būsena
  • Ryšiai tarp daugelio projektų užduočių
  • Galimybė kurti projektinius ryšius tarp skirtingų įmonių padalinių
  • Grafinis užduočių palyginimas su išorinėmis užduotimis
  • Laiko taupymas dėl pokyčių matomumo išoriniuose projektuose
  • Patobulintas Microsoft Project Server našumas

Sužinokite daugiau apie TPG ProjectLink.

CTA-kortele-lt